KONST / Litografier / Färglitografi 14632214
nr 1463 2214
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Clownografi. Signerad, numrerad 178/200. Monogram. Färglitografi, bildmått: 47x38, yttermått inklusive ram: 61x44 cm
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:03:43
23/4 12:11:47
300 kr
25/4 19:51:53
25 apr
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström